Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Dom weselny

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Dworek Nad Stawami oferuje zorganizowanie przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych. W budynku mieszczą się: sala duża na wesela oraz sala kominkowa. Nasz dworek serwuje smaczne menu. Piękne otoczenie sprawia, iż przyjęcie weselne stanie się wyjątkowe, a zadowolenie gości wpłynie na doskonały nastrój nowożeńców oraz jej najbliższej rodziny.
słowa kluczowe dom wesleny, sala weselna, dom wesleny łódzkie, sala weselna łódzkie
kategorie Gastronomia >> Usługi gastronomiczne
Gastronomia >> Usługi gastronomiczne
Gastronomia >> Restauracje
data wpisu 2015-08-26
url http://www.dworeknadstawami.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X