terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Szybkie zapamiętywanie - gry edukacyjne

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kłopoty z zapamiętywaniem najczęściej zaczynają się bardzo niewinnie. Komu spośród nas nie zdarzyło się od czasu do czasu zapomnieć o portfelu albo rachunkach do opłacenia. Z biegiem czasu jednak takie sytuacje zapomnienia mogą przydarzać się coraz częściej, a wówczas jest to ogromnie męczące. O trenowaniu pamięci muszą zatem dbać nie tylko seniorzy, ale również młodzi, którzy muszą pamiętać mnóstwo wiadomości, szczególnie wtedy gdy się uczą. Z tego powodu, trzeba troszczyć się właściwie o nasz mózg, a wtedy szybkie zapamiętywanie czegokolwiek nie będzie już jakimś problemem. Jak więc trenować umysł by mógł nam służyć jak najdłużej w świetnej formie ? Propozycji jest mnóstwo, od prostych do skomplikowanych ćwiczeń na zapamiętywanie małych szczegółów, lecz w dzisiejszych czasach posiadamy także bardzo nowoczesne narzędzia by osiągnąć zamierzony efekt. Doskonałym przykładem mogą być tutaj na przykład gry umysłowe, które zostały opracowane przez prawdziwych profesjonalistów i mogą faktycznie polepszyć ludzką pamięć. Naturalnie nie trzeba się martwić, że są one nużące albo też przeznaczone tylko dla małych dzieci. Takiego typu gry edukacyjne to doskonała zabawa dla osób w każdym wieku. Żeby nasz mózg działał poprawnie nie może się rozleniwić, na co niejednokrotnie mu pozwalamy. Ciągle musimy dostarczać mu nowych bodźców, pochłaniać nowe informacje, rozwiązywać krzyżówki czy właśnie trenować wykorzystując do tego programy i gry edukacyjne. Warto skorzystać z takich zabaw edukacyjnych jak choćby serii Akademia Umysłu (Pamięć, Szybkie czytanie, Koncentracja uwagi, Junior i Gry Świata), które ułatwiają trenować zapamiętywanie i jednocześnie spędzać atrakcyjnie wolny czas. Nauka poprzez zabawę zazwyczaj przynosi najlepsze efekty. Tego rodzaju programy i gry edukacyjne podpowiedzą jak skutecznie się uczyć i zachować wysoki poziom sprawności umysłu u dzieci, młodzieży i dorosłych.
słowa kluczowe zapamiętywanie, gry edukacyjne, koncentracja uwagi, szybkie czytanie, jak skutecznie się uczyć
kategorie Hobby i rozrywka >> Gry komputerowe
Komputery i internet >> Oprogramowanie
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2015-08-10
url http://www.akademia-umyslu.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X