Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Modelowanie, prognozy finansowe, biznes plany

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Generator-analiz.pl to zaawansowana aplikacja do tworzenia analiz finansowych. Użytkownik może samodzielnie generować: - prognozy finansowe w postaci bilansu, rachunku zysków i strat oraz rachunku przepływów pieniężnych na okresy przyszłe. Prognozy opierają się na danych historycznych oraz wielu dodatkowych parametrach określonych przez użytkownika (dot. poziomu wzrostu przychodów, kosztów, struktury kosztów, szybkości rotacji należności, zapasów i zobowiązań, stanu kredytów i ich oprocentowania itp.). - analizy wskaźnikowe dotyczące przeszłej i przyszłej sytuacji przedsiębiorstwa (wskaźniki płynności finansowej, efektywności, rentowności, zadłużenia, oceny cash flow i inne) wraz ze stosownymi komentarzami. Moduł także obejmuje analizy dynamiki i struktury sprawozdań finansowych. - wyceny przedsiębiorstw metodą zdyskontowanych przepływów pieniężnych DCF (discounted cash flows). Wycena bazuje na wykonanej wcześniej prognozie finansowej. Efektywne modelowanie finansowe jest możliwe bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu finansów czy rachunkowości. System (w wersji on line) prowadzi użytkownika po kolejnych etapach analizy i co najważniejsze - na bieżąco monitoruje poprawność wprowadzanych danych źródłowych.
słowa kluczowe modelowanie finansowe, prognozy finansowe
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Usługi rachunkowe i księgowe
Komputery i internet >> Doradztwo informatyczne
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2015-07-22
url http://www.generator-analiz.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X