terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Dekolux Remonty i wykończenia wnętrz

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Dekolux Remonty i wykończenia wnętrz powierzchni mieszkalnych takich jak domy, mieszkania, apartamenty. Zajmujemy się kompleksowymi remontami jak i drobniejszymi zleceniami. Wykonujemy remonty łazienek od usunięcia starej glazury i wyposażenia poprzez wymianę instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz elektrycznej, zabudowę nowych urządzeń, ułożenie nowych płytek wraz z obróbką krawędzi, finalny montaż ubikacji, bidetów , umywalek, kabin, wanien. Remontujemy okładziny ceramiczne na posadzkach zastępując nowymi płytkami gresowymi, klinkierowymi, tarakotą.Układamy panele, malujemy wnętrza ścian i sufitów, wykonujemy gładzie gipsowe na tynkach, zabudowy z gips kartonu typu sufity podwieszane, ścianki działowe, całe poddasza wraz z ociepleniem.Pracujemy na terenie miasta Bielska Białej oraz w promieniu do 50km na terenie powiatów bielskiego i cieszyńskiego. Wycena u klienta jest wykonywana bezpłatnie. Gwarancja terminu, jakości i ceny.
słowa kluczowe remont, remonty, bielsko, wykończenia, wykończenie, wnętrz, Cieszyn
kategorie Budownictwo >> Wykańczanie wnętrz
Dom i ogród >> Usługi dla domu i ogrodu
Budownictwo >> Usługi budowlane
data wpisu 2015-06-28
url http://www.dekolux.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X