Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

imali.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zupełnie coś nowego - prawdziwy zwrot pieniędzy przy każdych zakupach. Działa to tak, że instalujesz bezpłatną aplikację na swój telefon i robiąc zakupy u naszych partnerów odbierasz część pieniędzy na swoje konto. 10, 15, 30, 50 procent! Sieć partnerów stale się powiększa, zainstaluj imali w telefonie i rób zakupy jak dotąd. Jeżeli masz firmę i zależy ci na tym aby klienci do ciebie wracali skontaktuj się z nami i zostań partnerem - za darmo!
słowa kluczowe finanse, imali, cashback, zakupy, pieniądze, aplikacje
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Karty płatnicze i kredytowe
Elektronika i telekomunikacja >> Usługi telekomunikacyjne
Finanse i ubezpieczenia >> Usługi finansowe
data wpisu 2015-06-16
url http://imali.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X