Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Biuro Rachunkowe Koszalin

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Finrach - nasze biuro rachunkowe Koszalin zaprasza do współpracy przedsiębiorców z Koszalina, Słupska i okolicy tych miast. Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości, nadzoru księgowego oraz analizy rynku i przygotowywania biznesplanów. Biuro rachunkowe świadczy usługi z możliwością odbioru dokumentów bezpośrednio od klientów, a także obsługi zdalnej z wykorzystaniem internetu. Zapraszamy także do naszych placówek na Śląsku, gdzie reprezentują nas Biuro rachunkowe Katowice oraz biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza. Zapewniamy profesjonalność i dogodne warunki finansowe. Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne ministra finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
słowa kluczowe biuro rachunkowe, doradztwo, księgowość
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Usługi rachunkowe i księgowe
Finanse i ubezpieczenia >> Doradztwo finansowe
Województwa >> śląskie
data wpisu 2015-05-06
ważny do 2016-05-06 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://finrach.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X