terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Gabinet Weterynaryjny "I Pies i Kot" - weterynarz Bydgoszcz

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Gabinet Weterynaryjny "I Pies i Kot" zaprasza wszystkich właścicieli psów, kotów, gryzoni i zajęczaków do odwiedzenia naszej strony. Gabinet weterynaryjny zlokalizowany jest w Bydgoszczy na ul. Sułkowskiego 17. Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką zwierząt towarzyszących, na miejscu posiadamy nowoczesny sprzęt wspomagający postawienie trafnej diagnozy. Na miejscu istnieje możliwość wykonania m.in. badania USG jamy brzusznej i echo serca, pomiar ciśnienia krwi psów i kotów metodą dopplerowską, badania mikroskopowe, badania moczu, badania krwi. Współpracujemy z wieloma laboratoriami weterynaryjnymi - Idexx, Laboklin, Vetlab. W gabinecie wykonujemy zabiegi chirurgiczne z zakresu chirurgii miękkiej - kastracje psów, suk, kotów i kotek, chirurgiczne usuwanie guzów nowotworowych skóry i narządów jamy brzusznej, chirurgia urazowa, chirurgia jamy ustnej - ekstrakcje, i czyszczenie zębów przy użyciu ultradźwięków, usuwanie zmian nowotworowych w obrębie jamy ustnej. Doradzamy w sprawach dietetycznych i behawioralnych. Nasz zespół stale podnosi kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i sympozjach weterynaryjnych. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
słowa kluczowe weterynarz, gabinet, weterynaryjny, Bydgoszcz, osiedle Leśne, zwierzęta, lecznica, przychodnia,
kategorie Zdrowie i uroda >> Lekarze
Hobby i rozrywka >> Zoologia
Województwa >> kujawsko-pomorskie
data wpisu 2015-05-01
ważny do 2016-05-01 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.ipiesikot.bydgoszcz.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X