Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Nowe mieszkania Ciechanów

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Nowe mieszkania Ciechanów. Zielone Arkady to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy realizowany w oparciu o najwyższe standardy budownictwa. Architekturę budynków wyróżnia nowoczesna forma, funkcjonalność oraz wysoki standard wykonania. W ramach inwestycji zaplanowano budowę czterech budynków tworzących spójny, przyjazny mieszkańcom i użytkownikom kompleks. Budowa pierwszego etapu inwestycji została zakończona w pierwszym kwartale 2015r. Powstał dwupiętrowy budynek, w którym znajduje się łącznie 10 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 33 do 74m kw. oraz 6 lokali usługowych o powierzchni od 33 do 60m kw. W celu uzyskania większego metrażu istnieje możliwość łączenia sąsiadujących lokali.
słowa kluczowe nowe mieszkanie lokal lokale mieszkania ciechanów
kategorie Nieruchomości >> Deweloperzy
Nieruchomości >> Sprzedaż, kupno nieruchomości
data wpisu 2015-04-26
ważny do 2016-04-26 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.zielonearkady.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X