terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Solisys fotowoltaika instalacje fotowoltaiczne elektrownie słoneczne farmy solarne

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Solisys jest firmą zajmującą się projektowaniem i montażem elektrowni fotowoltaicznych. Naszym celem jest rozwijanie rynku fotowoltaiki w naszym kraju. W ramach projektowania instalacji z ogniw fotowoltaicznych trudnimy się również tworzeniem wniosków w imieniu inwestora do programu Prosument, WFOŚiGW, oraz Regionalnych Programów Operacyjnych. Trudnimy się kompleksowo budową instalacji słonecznych. W naszej propozycji znajduje się fotowoltaika dla domu oraz fotowoltaika dla firmy. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i właścicieli firm, a także wspólnot mieszkaniowych i gmin. Zapewniamy całościowy montaż instalacji słonecznych na gruncie oraz elektrowni fotowoltaicznych na dachu. Przy wykorzystaniu energii odnawialnej i pozostałych zielonych źródeł prądu jest prawdopodobne zmniejszenie opłat za prąd. Dzięki taryfom gwarantowanym dla Prosumentów przez Ustawę o OZE możliwe jest oszczędzanie na produkcji energii z instalacji solarnej. W ofercie znajdą Państwo moduły fotowoltaiczne i falowniki cenionych światowych wytwórców. Oferujemy usługi montażu komercyjnych elektrowni słonecznych dużych mocy. Zwrot kapitału z inwestycji osiągany jest po 6-7 latach przy trwałości podzespołów sięgającej 25-30 lat. Ogniwa solarne są w pełni ekologiczne. Nie emitują zanieczyszczeń środowiska , pracują bezszelestnie nie niszcząc natury. Nasi instalatorzy w swojej pracy używają profesjonalnego oprogramowania PVCAD.
słowa kluczowe fotowoltaika panele fotowoltaiczne instalacja fotowoltaiczna prosument
kategorie Budownictwo >> Budownictwo energetyczne
Budownictwo >> Instalacje elektryczne
Województwa >> łódzkie
data wpisu 2015-04-20
ważny do 2016-04-20 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.solisys.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X