terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Import produktów PrestaShop

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Integracja XML - Importowanie produktów do twojego katalogu w niskiej cenie. Dedykowane rozwiązania dla partnerów hurtowni. Łatwe zarządzanie towarami w twoim e-sklepie. Moduł pozwala na szybkie dodawanie setek produktów, mapowanie kategorii na istniejące w sklepie. W łatwy sposób zmienisz ceny od producenta dodając odpowiedni narzut. Dodawanie produktów jest zautomatyzowane - wystarczy odpowiednio skonfigurować moduł a wszystko dodaje się automatycznie. Zadania CRON pracują za ciebie. Masz zawsze aktualną ofertę. Integracje działają niezależnie - w jednym sklepie można używać nawet 20-30 narzędzi do importu.
słowa kluczowe Integracja XML, Import produktów, PrestaShop integracja xml, PrestaShop import produktów
kategorie Handel >> Sklepy internetowe
data wpisu 2015-03-23
ważny do 2016-03-23 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://presta-mod.pl/pl/12-importy-produktow
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X