Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Producent opakowań Śląsk

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Przedsiębiorstwo Karton-Pak z Cieszyna produkuje opakowania kartonowe. Szeroka oferta asortymentowa firmy obejmuje głównie kolorowe a także uszlachetnione opakowania kartonowe lite oraz kaszerowane z nadrukiem offsetowym, i również pudła klapowe i wykrawane z nadrukiem fleksograficznym, opakowania karbowane i również wszelkiego gatunku standy, ekspozytory i również displeje. Spółka dysponuje dużym, nowoczesnym parkiem maszynowym i specjalistycznym oprogramowaniem do projektowania opakowań kartonowych. Profesjonalne zaplecze produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 3000 m kw zapewnia możliwość wyprodukowania szerokiej gamy wyrobów najwyższej jakości a oprócz tego realizacji również nietypowych, dużych a oprócz tego skomplikowanych zamówień. Wyroby Karton-Pak znajdują implementacja w wielu branżach gospodarki. Firma jest obecna na rynku od ponad 30 lat.
słowa kluczowe producent opakowań Śląsk, pudełka do pizzy, pudełka kartonowe, pudełka tekturowe, pudła klapowe
kategorie Biznes >> Artykuły biurowe
Biznes >> Drukarnie i zakłady graficzne
Handel >> Hurtownie
data wpisu 2021-04-01
url http://karton-pak.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X