Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Wylewki na ogrzewanie podłogowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Na rynku naszym funkcjonujemy od 2013 r. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją, kompleksowym wsparciem technicznym i wykonawstwem w aspekcie współczesnych rozwiązań dotyczących podłóg oraz pełnych układów grzewczych. W szczególności zaprzątamy się wytwórczością i wykonawstwem współczesnych jastrychów pod panele, produkowanych według niemieckiej technologii. Robimy również jastrychy samorozlewne oraz styrobetony. Logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi realizacji wielkopowierzchniowych, jaki i budownictwa lokalowego. Codziennie jesteśmy w stanie zrealizować do 650 m2, a nasze zaplecze produkcyjne przygotowywane jest do produkowania masy jastrychowej w ilości 50 m3 na godzinę. Ciekłe wylewki anhydrytowe powierzamy jednostkom prowadzącym inwestycje na terenie świebodzic, jak i odbiorcom indywidualnym. Termolit oprócz tego oferuje dokonanie: - przyrządzania podłoża pod wylewki anhydrytowe - m.in. komponowanie styropianów - pianobetonu - godny podziwu pod styropiany do niwelowania podłoża i ubezpieczenia armatury grzewczych i wodnych. - wylewek anhydrytowych - ogromna przewodność cieplna, właściwości samorozlewne, prędkość utworzenia - ogrzewania podłogowego - niskotemperaturowe wodne w procedurach z wylewką oraz bez wylewki - ogrzewania podłogowego w gotowych wylewkach - frezowanie pod grzanie podłogowe - ANHYDRYTOWEJ PŁYTY GRZEWCZEJ TERMOLIT - kompleksowe podejście do podłóg - szczegółowo zaplanowany układ grzania podłogowego z posadzką anhydrytową. Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą koniecznie zapytaj nas o ofertę! Jesteśmy osiągalni od poniedziałku do piątku.
słowa kluczowe posadzka, posadzki, wylewka, wylewki, ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe, podłoga, podłogi
kategorie Budownictwo >> Budownictwo mieszkaniowe
Budownictwo >> Usługi budowlane
Województwa >> dolnośląskie
data wpisu 2020-09-03
url https://www.termolit.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X