Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Gabinet Psychoterapii Bogumiła Burekowska

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Gabinet psychoterapii w Krakowie. Konsultacja psychologiczna: Pozwala na wstępną diagnostykę. Podczas spotkania osoba zgłaszająca się może przedstawić swój problem, uzyskać podstawowe informacje i wskazania od terapeuty. Tego rodzaju konsultacja z jednej strony pozwala na poznanie terapeuty, a z drugiej – przygotować odpowiedni plan działania, który uwzględnia konieczność stosowania terapii, jej rodzaj, częstotliwość oraz wstępny czas trwania. Terapia indywidualna: Sesje terapeutyczne zazwyczaj odbywają się raz w tygodniu (w uzasadnionych przypadkach częściej lub rzadziej). Ilość spotkań uzależniona jest od problemu i zawsze zostaje ustalona indywidualnie. Długość trwania terapii uzależniona jest od postępów pracy oraz złożoności problemu. Psychologia dziecięca: Podczas pierwszego spotkania konieczna jest obecność przynajmniej jednego rodzica. W zależności od rodzaju problemu i jego stopnia skomplikowania, zaproponowana zostanie forma terapii. Może to być również terapia rodzinna lub jedynie spotkania z rodzicami, w czasie gdy dziecko przechodzi terapię indywidualną. Terapia rodzinna: W tym przypadku spotkania zazwyczaj odbywają się co dwa, trzy lub cztery tygodnie. Zależnie od złożoności problemu i potrzeby po pierwszych spotkaniach zostanie ustalona ostateczna częstotliwość spotkań. Terapia małżeńska, pary: Psychoterapia dla par to zwykle spotkania co dwa tygodnie. Czas trwania i intensywność takiej terapii dostosowane są do potrzeb Pary.
słowa kluczowe Gabinet psychoterapii Kraków, psycholog Kraków, psycholog superwizor Kraków
kategorie Zdrowie i uroda >> Centra medyczne
Zdrowie i uroda >> Lekarze
Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
data wpisu 2020-06-25
url http://www.psycholog-superwizor.krakow.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X