terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

BMBDRON filmy i zdjęcia z drona 5.2K Warszawa

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Wykonujemy unikalne filmy i zdjęcia z drona na terenie Warszawy i okolic, jak również w całej Polsce. Jesteśmy otwarci na współpracę i ciekawe zlecenia. Tworzymy również filmy reklamowe oraz promocyjne. Latamy dronami DJI INSPIRE 2 z kamerą X5S posiadamy dużą ilość dysków CINESSD oraz zapas baterii pozwalający na wykonanie pełnego dnia zdjęćiowego przy każdej produkcji. Latamy na dwóch operatorów (drona oraz kamery) dzięki temu możemy wykonać bardzo skomplikowane ujęcia a dzięki jakości 5.2K w formacie Prores/RAW przy 12 bitach koloru z całą pewnością sprostamy nawet największym wymaganiom. Kamera w dronie ma wymienną optykę a my posiadamy kilka obiektywów dzięki temu możemy zrobić praktycznie każde ujęcie. W naszej ofercie są również mniejsze drony do szybszych i tańszych działań np. DJI Phantom 4 PRO oraz DJI Mavic Air. Posiadamy uprawnienia ULC VLOS i BVLOS ubezpieczenie, oraz wystawiamy Fakturę VAT. UJĘCIA Z KAMERY NA GIMBALU Wykonujemy również ujęcia z ziemi z kamery Sony A7III zamontowanej na gimbalu DJI Ronin S lu Zhiyun Crane 2. Mamy kilku operatorów kamery oraz wysokiej jakości sprzęt. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć kompleksowo filmy reklamowe/promocyjne wraz z postprodukcją. Posiadamy mikrofony, mikroporty, lampy, statywy, miecze świetlne LED itp. Dzięki temu sprostamy Twoim oczekiwaniom. Na codzień również montujemy filmy oraz zajmujemy się realizacją dźwięku. Ponadto realizujemy: - Dokumentacje i inspekcje budowlane - Relacje z eventów oraz koncertów - Wydarzenia sportowe - Teledyski i videoclipy - Montaż filmów promocyjnych - Ujęcia na potrzeby telewizji i domów mediowych ​ Do każdego nowego pomysłu podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy mega kreatywni, dlatego staramy się nie powtarzać użytych ujęć w naszych kolejnych projektach.
słowa kluczowe zdjęcia z drona, filmy z drona, filmowanie, dronem, nieruchomości, filmy promocyjne, Inspire 2,
kategorie Usługi >> Wideofilmowanie
Marketing i reklama >> Reklama telewizyjna i filmowa
Marketing i reklama >> Fotografia reklamowa
data wpisu 2020-06-10
url https://www.bmbdron.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X