terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Kancelaria Adwokacka Zabrze - dr Szymon Solarski

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kancelaria Adwokacka dr Szymona Solarskiego w Zabrzu zapewnia kompleksową pomoc prawną z szerokiego zakresu prawa. Obszar praktyki obejmuje m.in prawo cywilne, rodzinne, karne, handlowe i gospodarcze. Adwokat dr Szymon Solarski specjalizuje się w sprawach dotyczących darowizn. Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów korporacyjnych, w tym ramach due diligence, doradztwa inwestycyjnego a także bieżącego doradztwa prawnego, w takich branżach jak turystyka, przewóz osób, działalność sklepów internetowych, IT oraz nowych technologii.
słowa kluczowe adwokat zabrze, kancelaria adwokacka zabrze, pomoc prawna zabrze
kategorie Województwa >> śląskie
Biznes >> Doradztwo i konsulting
data wpisu 2020-05-06
url https://www.kancelariasolarski.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X