terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Zespół na wesele Alibi

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Pochodzimy z okolic Lublina. Specjalizujemy się w prowadzeniu uroczystości i imprez rodzaju bal, wesele grając obszerny repertuar z różnych gatunków muzycznych i z różnych czasów. Skład: wokalistka, saksofon, akordeon, gitara. Wieloletnie doświadczenie. Zespół należy do czołówki zespołów weselnych w lubelskim. Nasze główne zalety: Wieloletnie doświadczenie W zakresie wesel mamy bogate doświadczenie. Mamy za sobą wiele wesele a także bali sylwestrowych i prymicji. Pomimo to nie popadamy w rutynę i do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie. Bogate instrumentarium Nie opieramy się jedynie na keyboardzie. Kochamy naturalne brzmienie saksofonu, gitary i akordeonu. Instrumentów tych nie wahamy się użyć na scenie! Obszerny repertuar Świetnie się złożyło, że każdy z członków zespołu ma inne preferencje muzyczne, co owocuje szerokim spektrum muzycznym zespołu. Nie musisz się więc obawiać, że na weselu będzie tylko rock albo tylko disco polo. Staramy się zawsze mieszać różne gatunki, aby zadowolić każdego gościa. Uczciwa firma Zawierasz umowę z legalnie działającą firmą, dlatego możesz być pewien, że zlecenie zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie. Więcej na naszej stronie internetowej.
słowa kluczowe zespół muzyczny, zespół na wesele, weselny, lublin, lubelskie, lubartow, bal, studniówkę
kategorie Województwa >> lubelskie
Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
Kultura i sztuka >> Muzyka
data wpisu 2019-03-21
url https://www.alibi.net.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X