Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Eko Taxi Poznań

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Eko Taxi Poznań to część ogólnopolskiej sieci taksówkarskiej. Dzięki szerokiemu zakresowi firmy może zaoferować bardzo atrakcyjne stawki przewozowe: opłata początkowa wynosi 6,50 zł, koszt kilometra w I taryfie to tylko 2 złote, w II: 3,75 zł. Godzina postoju kosztuje 30 zł. Są trzy wygodne formy zamawiania taksówki: przez formularz online dostępny na stronie internetowej poznan.ekotaxi.pl, telefonicznie, dzwoniąc na numer 61 250 3333, oraz poprzez przejrzystą i wygodną aplikację mobilną. Eko Taxi Poznań przyjmuje należność za przejazdy w kilku formach oraz wiele usług dodatkowych.
słowa kluczowe taxi poznań
kategorie Transport i spedycja >> Transport osobowy
data wpisu 2019-02-25
url https://poznan.ekotaxi.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X