Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Analizy i badania rynku od Quantify

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Quantify to polska firma zajmująca się opracowywaniem profesjonalnych analiz rynku. Zespół Quantify zajmuje się tworzeniem zarówno analiz lokalnych, jak i krajowych, międzynarodowych czy globalnych. W portfolio firmy znajdują się różne branże - od sektora publicznego, przez edukację, nieruchomości, nowe technologie, czy produkty szybkozbywalne. W każdym przypadku, klienci Quantify mogą liczyć na opracowanie, które odpowie na ich biznesowe potrzeby, takie jak znajomość rynku, konkurencji, klienta etc. Wszystkie przygotowane analizy przekazywane są klientom na wyłączność.
słowa kluczowe badania rynku, analizy rynku, rozpoznanie rynku, mikrosegmentacja
kategorie Biznes >> Doradztwo i konsulting
Biznes >> Kursy i szkolenia dla biznesu
Marketing i reklama >> Badania marketingowe
data wpisu 2019-02-04
url http://quantify.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X