terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Ton Składowy - blog muzyczny dla otwartych

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Ton Składowy jest to blog o tematyce muzycznej, prowadzony przez dziennikarza muzycznego. Jest to owoc pasji zarówno do dźwięków, niezależnie od gatunku, jak i do nośników muzycznych. Te są bowiem obiektem zainteresowania autora bloga, który od dłuższego czasu przeszukuje różnorakie źródła informacji w poszukiwaniu ciekawostek dotyczących nośników dźwięku. Nośniki - czy to płyty CD, czy kasety magnetofonowe, były bowiem znakiem czasów w okresie kiedy były użytkowane. Na blogu muzycznym Ton Składowy, oprócz informacji i ciekawostek o nośnikach muzycznych, znajdziesz również felietony i recenzje płytowe. W swoich recenzjach, autor Tonu Składowego ocenia nie tylko warstwę dźwiękową, ale również to, jak wydany został dany album. W epoce, kiedy streaming - który również jest bardzo ważnym medium, zaczyna dominować, obcowanie z fizycznym nośnikiem jest bardzo ważne. Dlatego należy doceniać muzyków, którzy troszczą się również o wydawnicze aspekty swojej twórczości.
słowa kluczowe blog muzyczny, nośniki muzyczne, recenzje płytowe
kategorie Kultura i sztuka >> Muzyka
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2018-04-09
url http://tonskladowy.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X