Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Zdjęcia do Dokumentów Łódź, Fotografia Komunijna, Sesja Ciążowa-Multiarte

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Studio Fotograficzne Multiarte Katarzyna Jarońska wykonuje profesjonalne sesje zdjęciowe. Studio znajduje się w samym centrum Łodzi. Zajmuje się szeroko rozumianą fotografią m.in. zdjęcia do dokumentów, sesja ciążowa, sesja zdjęciowa na prezent, fotograf na komunię, fotograf na chrzest, wieczór panieński i inne. Studio stawia na wysoki poziom wykonywanych usług. Każda sesja, każde zdjęcie wykonywane jest z dbałością o najmniejszy szczegół. Sesje mogą odbywać się w studio, w plenerze jak i w wynajętym wnętrzu np. hotel.
słowa kluczowe zdjęcia do dokumentów Łódź, fotograf, fotografia, fotografia komunijna, sesja zdjęciowa
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
Województwa >> łódzkie
data wpisu 2018-01-31
url http://multiarte.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X