Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Biuro Rachunkowe AIDA , KPiR, Ryczałt, Usługi kadrowo - płacowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Rozliczenia VAT, rozliczenia Pit, rozliczenia ZUS – te pojęcia nie są mi obce. Nowe biuro rachunkowe Aida założone przez osobę z pasją zaprasza do współpracy. Wszyscy mali podatnicy, którzy korzystają z podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu mile widziani. Rzetelnie i kompleksowo. Obsługa kadrowo – płacowa. Zapraszam do współpracy.
słowa kluczowe biuro rachunkowe Gdynia, Księgowa Gdynia, Księgowa Gdynia Oksywie, Tania Księgowa
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Usługi rachunkowe i księgowe
Finanse i ubezpieczenia >> Usługi rachunkowe i księgowe
data wpisu 2017-11-21
url http://www.xn--ksigowo-aida-mpb1ww0b.pl/index.html
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X