Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Kancelaria Notarialna w Szczecinie

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Notariusz Szczecin, zarządzający swoją kancelarią świadczy pełen pakiet czynności notarialnych, dla których strony są zobowiązane lub chcą nadać formę notarialną, gwarantując sprawne i bezpieczne realizowanie czynności, zgodnie z ustanowionym prawem i zasadami etyki zawodowej. Utrzymując wieloletnie tradycje notariatu w Polsce, notariusze prowadzący kancelarię notarialną oraz jego współpracownicy gwarantują profesjonalne podejście do klienta, rzetelność oraz edukacyjne podejście do każdego Klienta. Obszarem naszej działalności kancelarii jest Szczecin oraz niedalekie okolice, a siedziba znajduje się w ścisłym centrum Szczecina, przy ulicy Jagielońskiej 26/1. Jeżeli będziecie mieli Państwo zamiar dokonania czynności notarialnych prosimy niezwłocznie poinformować nas o tym wcześniej.
słowa kluczowe Notariusz Szczecin, Kancelaria Notarialna w Szczecinie, Przemysław Guckler
kategorie Administracja i polityka >> Administracja rządowa
Administracja i polityka >> Władza ustawodawcza
Biznes >> Doradztwo i konsulting
data wpisu 2017-10-30
url http://notariusz-guckler.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X