Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Działki budowlane - Słupsk

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Działka Bolesławice Działki budowlane w Bolesławicach, Słupsku, gmina Kobylnicy. Dokonała dzielnica w pobliżu istniejącego już osiedla domków jednorodzinnych. Droga dojazdowa do działki - częściowo żużlowa, częściowo z płyt. Wielkość działek to 1000 m2. Zapraszamy - świetna lokalizacja pod gospodarstwo agro lub inną nieuciążliwą działalność. Cicha, bezpieczna okolica w towarzystwie spokojnych sąsiadów.
słowa kluczowe bolesławice, słupsk, działki, kobylnica, nieruchomości
kategorie Nieruchomości >> Deweloperzy
Nieruchomości >> Sprzedaż, kupno nieruchomości
data wpisu 2017-08-17
url http://boleslawicedzialka.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X