Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Piece obrotowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Mech - Masz od trzydziestu lat zaopatruje branżę piekarską oraz cukierniczą w piece, maszyny, urządzenia i wszystkie niezbędne akcesoria. Znajdujący się w Szczecinie zakład kompleksowo obsługuje klientów - od projektu, przez produkcję, sprzedaż, obsługę logistyczną do obsługi serwisowej. Zatrudnieni najlepsi fachowcy dbają o wysoki poziom usług i o to żeby wszystkie towary były doskonałej klasy, a przy tym oryginalne oraz odpowiadały na zapotrzebowania cukierników a oprócz tego piekarzy. Krajalnice a oprócz tego pakowaczki do chleba, młynki, ubijaczki, wywrotnice, piece elektryczne - m.in. z ich charakterystyką a także aktualną ofertą firmy można zaznajomić się na stronie www. mech-masz.com.pl. Mech - Masz dynamicznie się rozwija a także zwiększa gamę towarów, walory jej dotychczasowych towarów docenili lecz i krajowi, ale także zagraniczni kontrahenci.
słowa kluczowe urządzenia cukiernicze, maszyny cukiernicze, producent maszyn cukierniczych
kategorie Gastronomia >> Cukiernie i ciastkarnie
Przemysł i produkcja >> Przemysł spożywczy
Gastronomia >> Usługi dla gastronomii
data wpisu 2017-07-30
url http://mech-masz.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X