Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Znak CE

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Specjalizujemy się w problematyce oznakowania CE na różnego rodzaju produkty. Nasza firma świadczy, przede wszystkim, usługi konsultacyjne z obszaru oznakowania CE. Identyfikujemy dla Państwa wymagania prawne a także normatywne pod kątem wprowadzania artykułów do obrotu. Świadczymy również pomoc w kontakcie z odbiorcami posługującymi się językiem chińskim oraz angielskim. Wspomagamy przejść przez całkowity proces oceny zgodności, jaki kończy się nadaniem znaku CE. Oznaczenie CE jest deklaracją wytwórcy, iż jego produkt spełnia wszystkie mające zastosowanie wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia”. Ustawa o systemie oceny zakazuje wprowadzania do obrotu lub oddania do użytku produktu, który nie posiada znaku CE, jeżeli produkt tenże podlega takowemu oznakowaniu.
słowa kluczowe Znak ce, Tłumaczenia język chiński, oznaczenie ce, Certyfikat ce, Deklaracja zgodności
kategorie Biznes >> Doradztwo i konsulting
Usługi >> Tłumaczenia
Województwa >> małopolskie
data wpisu 2017-04-12
url http://www.ce-mark.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X