Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Zdjęcia filmy z lotu ptaka dronem - poleca air-video.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Air-Video.pl zaprasza do współpracy w zakresie fotografii, filmu, mediów i reklamy. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi reklamowe i promocyjne w zakresie: zdjęć i filmów z lotu ptaka realizowanych dronami. Polecane usługi wykonujemy przy pomocy 3 podstawowych Bezzałogowych Statków Powietrznych - multirotorów zwanych dronami. Do Państwa dyspozycji oddajemy między innymi: Qudrocoptery, Hexacoptery, Octocoptery. Wymienione drony realizują tak ujęcia filmowe jak i profesjonalne sesje fotograficzne z perspektywy lotu ptaka i ujęc realizowanych z ziemi. Fotografia lotnicza dla wymagających. Zdjęcia z lotu ptaka - oferta dla wymagających Zakres udług fotograficznych z powietrza realizujemy w 3 podstawowych grupach cenowych: najtańsza opcja to aparat podwieszony pod dronem typu quadrocopter i wykonujący fotografie małej rozdzielczości do 12,2 mln. px. Drugim z oferowanych zestawów to hexacopter do ujęć fotograficznych o maksymalnej gęstości 16,2 mln px. Trzecią i najbardziej zaawansowaną pozycją w ofercie to octocopter z aparatami od 20,2 mln px do ponad 24 mln px. Zapraszając do współpracy obiecujemy wparcie na doświadczenie na każdym etapie realizacji Państwa sesji ujęć fotograficznych i filmowych z lotu ptaka.
słowa kluczowe zdjęcia z lotu ptaka, fotografia z powietrza, filmowanie z powietrza, fotografia lotnicza,
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
Marketing i reklama >> Fotografia reklamowa
Marketing i reklama >> Reklama telewizyjna i filmowa
data wpisu 2017-01-28
url http://air-video.pl/zdjecia-lotu-ptaka-dronem/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X