Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Dana Polska - przewóz osób

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Oficjalna strona internetowa przewoźnika Dentour. Firma świadczy usługi przewozu osób na linii Polska Dania oraz Dania Polska. Oferujemy Państwu przewozy komfortowym i nowoczesnym busem, który jest wyposażony w klimatyzację oraz odtwarzacz filmów DVD. Kursy do Danii realizujemy w każdy wtorek, a w drogę powrotną z Dani do Polski wyruszamy w każdą środę. Cena za bilet z Polski do Danii wynosi 300 zł. Bilet w stronę powrotną, to koszt 600 DKK. Świadczymy także usługi przewozu paczek. Paczki ważące mniej niż 15 kg transportujemy do Danii w cenie 120 zł. Paczki o wadze do 30 kg przewozimy w cenie 180 zł. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty oraz licencje i ubezpieczenia. Nasz bus w podróż do Danii wyrusza z Przemyśla. Następnie zatrzymujemy się między innymi w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie, Katowicach i w najważniejszych miastach wzdłuż autostrady A4. Posiadamy trzy przystanki na terenie Niemiec oraz ponad 20 punktów na terenie Danii. Możliwe jest także ustalenie indywidualnego punktu odbioru lub punktu dowozu w Danii po wcześniejszym kontakcie z kierowcą firmy Dentour. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą Państwo uzyskać dodatkowe szczegóły na temat naszej działalności.
słowa kluczowe przewóz, osób, paczek, Polska, Dania, Dentour
kategorie Transport i spedycja >> Transport lądowy
Transport i spedycja >> Transport osobowy
Transport i spedycja >> Usługi kurierskie
data wpisu 2016-12-11
url http://www.den-tour.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X