Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

WITRAŻE – Pracownia Franusik

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Witrażysta Ireneusz Franusik wytwarza witraże z kolorowego szkła, dla instytucji sakralnych i nie tylko. Od wielu już lat z zaangażowaniem Mistrz Franusik zajmuje się sztuką sakralną, od 1990 roku w prywantej Pracowni Witraży. Długa obecność na rynku obiecuje, że witraże na długo zwracać będą uwagę oglądającego świetnym stanem. W pełnym pakiecie tworzymy nowe witraże oraz zajmujemy się konserwacją witraży sakralnych. Przy zdobieniu szkieł kolorowych używamy farby renomowanej firmy Degussa, , które dają wieloletnią żywotność kolorów. Oprawa szkieł jaką stosujemy to profile ze stopu ołowiano-cynowego. Nasze witraże produkujemy w tradycyjnej technologii witrażownictwa oraz metodą Tiffany’ego , używając przy tym opalizowanych szkieł. Oferujemy doradztwow tej kwestii. Zajmujemy się szczególnie witarżami sakralnymi, również kompozycje szkieł kolorowych do domów mieszkalnych, szkół czy budynków użyteczności publicznej, wstawianie przeszklenia do okien lub drzwi oraz wszelakie witrażowe formy na życzenie. W czasie istnienia pracowni zrealizowaliśmy wiele koncepcji sztuki sakralnej oraz witraży komercyjnych na terenie Polski , jak i za granicą (Anglia, Niemcy, Czechy, Słowacja). Dysponujemy przy tym własnym transportem i rusztowaniami. Zapraszamy do współpracy (http://www.witrazefranusik.pl).
słowa kluczowe witraż, sztuka sakralna, kolorowe szkło, witraż konserwacja
kategorie Kultura i sztuka >> Wyroby artystyczne
Kultura i sztuka >> Usługi dla kultury sztuki
Kultura i sztuka >> Pracownie artystyczne
data wpisu 2016-08-04
url http://www.witrazefranusik.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X