Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Komory chłodnicze

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Posiadane w naszej ofercie modułowe komory chłodnicze oraz modułowe komory mroźnicze są rozwiązaniami XXI wieku. Rozwiązania modułowe zastosowane w komorach, czyli sposób wykonania oraz łączenia paneli sprawiają, że wdrożenia związane z chłodnictwem czy mroźnictwem stają się bardziej elastyczne oraz mobilne. Modułowe komory chłodnicze jak i mroźnicze możemy przy zmianie lokalizacji naszej firmy swobodnie rozmontować przenieść i zmontować ponownie w naszej nowej siedzibie firmy. Istnieje możliwość leasingowania komór chłodniczych Porkka, ze względu na technologiczne rozwiązania zwane przez nas modułowymi. Jesteśmy sprzedawcą pomp ciepła jak i również hurtowym dostawcą klimatyzacji.
słowa kluczowe komory chłodnicze, komory mroźnicze, pompy ciepła, klimatyzacja
kategorie Budownictwo >> Klimatyzacja i wentylacja
Dom i ogród >> Gospodarstwa domowe
Elektronika i telekomunikacja >> AGD
data wpisu 2016-07-25
url http://icepro.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X