Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Kawaii-Spa – Salon kosmetyczny Bielsko-Biała

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zapraszamy do miejsca, gdzie doskonałość idzie w parze z Twoją satysfakcją. To właśnie tu możesz liczyć na spokój i dobrze spędzony czas, a jednocześnie cieszyć się znakomitymi efektami. Zadbamy jednocześnie o Twoje bezpieczeństwo, byś mogła poczuć się w pełni luksusowo. Daj nam zatroszczyć się o Twoje piękno i wspaniałe nastawienie. W naszym salonie zapewniamy profesjonalne doradztwo i profesjonalną konsultację w doborze należytych procedur i metod pracy, dopasowując je do potrzeb i problemów naszych Klientów.
słowa kluczowe manicure bielsko, pedicure bielsko, rzęsy bielsko, rzęsy 3d bielsko
kategorie Zdrowie i uroda >> Salony piękności
Województwa >> śląskie
data wpisu 2016-06-11
url http://kawaii-spa.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X