Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Pochłaniacz wilgoci - SilicaGel.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Pochłaniacz wilgoci Silica Gel jest dessicantem chemicznym, który składa się z kryształków dwutlenku krzemu absorbujących wilgoć. Pochłaniacze wilgoci Silica Gel to najlepsze rozwiązanie problemów z wilgocią w transporcie i magazynowaniu towarów. Znajdują szerokie zastosowanie utrzymaniu odpowiednich warunków przechowywania dla produktów różnych branż, m.in. aparatów fotograficznych, komputerów, przyrządów optycznych, papieru, obuwia, wyrobów skórzanych i wielu innych, gdzie wilgoć mogłaby wyrządzić szkody. Szczególnie przydają się w szczelnie zamkniętych kontenerach, opakowaniach zbiorczych czy też jednostkowych, gdzie szybko pojawia się wilgoć i skrapla się para wodna. Pochłaniacz wilgoci zapobiega powstawaniu brudnego nalotu na produktach, rdzy, nieprzyjemnym zapachom, pleśniom. Pochłaniacze wilgoci Silica Gel są wydajne i skuteczne, dlatego przez długi będą czas zabezpieczać Państwa wyroby.
słowa kluczowe pochłaniacz wilgoci, pochłaniacze wilgoci, silica gel
kategorie Handel >> Handel wielobranżowy
Przemysł i produkcja >> Przemysł chemiczny
Województwa >> wielkopolskie
data wpisu 2016-03-17
url http://www.silicagel.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X