Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Ekrany LED

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Investtech to rzetelna spółka tworząca doskonałe sprzęty LED. Przełomowa technologia diodowa zagwarantuje wysokie rezultaty wizyjne na masowych i niewielkich wydarzeniach. Investtech oferuje rozmaite rozwiązania gwarantujące efektywną treść reklamową i zaskakujące efekty audio-video. W szerokiej ofercie produktów znajdą Państwo fachowe wielkoformatowe ekrany wizyjne, wyświetlacze LED, kurtyny wizyjne i bandy LED. Takie sprzęty będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji scenicznej. Stanowią wyśmienity nośnik wiadomości i efektownie emitują reklamę. Mogą być montowane zarówno w przestrzeniach zamkniętych, jak i otwartych.Doskonale odnajdą się w centrach handlowych, placówkach publicznych, w budynkach sportowych i podczas emisji wydarzeń podczas wszelkich festiwali.Urządzenia ledowe to także wysokiej rangi ekrany wizyjne przedstawiające treść w skrajnych warunkach atmosferycznych, co czyni je bardzo wszechstronnymi.W firmie Investtech odkryją Państwo sprzęty z naprawdę wysokiej półki. Dodatkowo zajmujemy się także naprawą artykułów i obsługą wydarzeń masowych. Oferujemy kompleksowe usługi, bazując na specjalistycznym sprzęcie i ogromnej wiedzy o technologii ledowej. Serdecznie zapraszamy!
słowa kluczowe ekrany led, telebimy, producent, bandy led, wynajem telebimów
kategorie Elektronika i telekomunikacja >> Sprzęt TV i video
Elektronika i telekomunikacja >> Elektronika
Marketing i reklama >> Reklama outdorowa
data wpisu 2016-03-09
url http://www.investtech.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X