terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Jazda defensywna szkolenia

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi samochodu. Umiejętność defensywnej i oszczędnej jazdy, ma wpływ nie tylko na zwiększenie oszczędności związanych z korzystaniem z samochodu, ale również na minimalizację ryzyka wypadku na polskich drogach. Już teraz każdy z nas może zadbać o bezpieczeństwo na drogach, biorąc udział w oferowanych przez naszą szkołę jazdy kursach jazdy bezpiecznej. Szkolenie jazdy defensywnej udoskonala technikę prowadzenia samochodu i uczy ekonomii jazdy. Efektem zaliczenia wszystkich etapów kursu jest redukcja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych ładunków. Kursy prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób kompetentny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci otrzymają od nas pomocne materiały szkoleniowe i kwalifikacje, które wpłyną na udoskonalenie techniki jazdy samochodem. Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i kolizji w ruchu drogowym. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. W trakcie wykładów nasi fachowcy przedstawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza wypadków, psychologia dla kierowców,pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem. W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nieprzewidzianą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i poprawnej pozycji na miejscu kierowcy, która ma wpływ na powiększone pole widzenia podczas prowadzenia samochodu. Kursanci będą mogli w praktyce poznać zasadę ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w zróżnicowanych warunkach drogowych i atmosferycznych. Ich technika jazdy zostanie zaanalizowana przez doświadczonego instruktora, który pomoże skorygować błędy i doradzi jak efektywniej wdrożyć zdobyte na kursie kwalifikacje. Nasze centrum jazdy to miejsce przyjazne każdemu kierowcy. Dbamy o rozwój praktycznych umiejętności naszych kursantów, oferując nowoczesne i specjalistyczne szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Nasi Klienci mogą liczyć na przyjazną i profesjonalną obsługę, a także rodzinną atmosferę w trakcie szkoleń. Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły!
słowa kluczowe jazda defensywna, kursy bezpiecznej jazdy, szkolenia kierowców, safe driving
kategorie Motoryzacja >> Kursy prawa jazdy
Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2016-02-26
url http://www.safe-driving.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X