Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Kalambury

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
e-Kalambury.pl to strona internetowa umożliwiająca grę w popularne Kalambury bez potrzeby kupowania drogich zestawów. Generator haseł do kalambur pozwala na losowy wybór jednego z wielu haseł na trzech poziomach trudności. Bazę stanowi ogromny zbiór wyselekcjonowanych i odpowiednio dobranych haseł, których liczba stale wzrasta. Każdy również może dodać swoje sugestie co do nowych haseł.
słowa kluczowe kalambury, hasła do kalambur, kalambury online, gra kalambury, kalambury dla dzieci
kategorie Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2016-02-08
ważny do 2017-02-08 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://e-kalambury.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X