Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Uszlachetnianie druku, foliowanie, kalandrowanie

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma Follak z siedzibą w Warszawie oferuje Państwu różnorodne techniki uszlachetnia druku na potrzeby marketingowe i nie tylko. Do naszych głównych usług możemy zaliczyć: 1. Kalandrowanie - nadawanie drukowanej powierzchni dowolnej struktury np. płótna lub skórki. 2. Lakierowanie - całościowe lub wybiórcze nakładanie warstwy lakieru na zadrukowaną powierzchnię, także w technologii UV. 3. Foliowanie - nakładanie na powierzchnię materiału folii matowej lub błyszczącej, pozwala osiągnąć oryginalny wygląd i trwałość produktu. 4. Wykrawanie - znane także jako Sztancowanie, polega na wycinaniu dowolnych wzorów w kartonie, tekturze lub papierze. 5. Hot-stamping - znany także jako termo druk lub złocenie, polega na pokrywaniu części materiału metaliczną, srebrzystą folią. 6. Tłoczenie - to proces polegający na nadawaniu obiektom na zadrukowanym materiale efektownych uwypukleń. Opisane powyżej techniki uszlachetniania druku można łączyć, otrzymując w ten sposób jeszcze bardziej niesamowity efekt wizualny, dotykowy lub nawet zapachowy. Ponadto zapewniamy również ciekawe dodatki jak np. brokat, lakier zapachowy lub farba termiczna. Swoje usługi dedykujemy większym firmom i wydawnictwom na potrzeby uszlachetnień opakowań, okładek, artykułów biurowych itp. Posiadamy dobrze zapatrzone technicznie i logistycznie oddziały na terenie całej Polski w tym: Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Krakowie. Dzięki temu wszystkie zlecenia, także te o wysokim nakładzie, realizujemy szybko i na czas. Na naszej oficjalnej stronie www znajdą Państwo liczne przykłady uszlachetniania druku. Osoby chętne do nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu z najbliższym oddziałem.
słowa kluczowe uszlachetnianie druku, foliowanie, lakierowanie uv, tłoczenie, wykrawanie, kalandrowanie
kategorie Biznes >> Drukarnie i zakłady graficzne
Biznes >> Artykuły biurowe
Województwa >> mazowieckie
data wpisu 2016-02-04
url http://www.follak.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X