Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Przewodnik po Chorwacji

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kompleksowy przewodnik po Chorwacji. W serwisie znajdują się opisy najważniejszych miast i kurortów w Chorwacji, w tym m.in.: Split, Dubrownik, Zadar, Zagrzeb, Makarska, Rijeka, Rovinj i wiele innych. Opis z każdego miasta poza standardowymi informacjami zawiera także subiektywne odczucia z danego miejsca, a także informacje o plażach, atrakcjach turystycznych i zabytkach. Piszemy także jak dojechać i gdzie najtaniej zaparkować w poszczególnych miastach. W serwisie znajdują się także bardziej szczegółowe działy o plażach w Chorwacji, o najpiękniejszych zatokach i najwspanialszych wyspach. Opisujemy też chorwackie aquaparki i plaże oraz ośrodki naturystyczne. Osobny dział stanowi szczegółowy opis poszczególnych parków narodowych i archipelagów. Serwis aktualizowany jest kilka razy w tygodniu.
słowa kluczowe Chorwacja, Adriatyk, wakacje, morze, Split, Trogir, Dubrownik, Istria
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Strony turystyczne
Sport, relaks, turystyka >> Mapy, przewodniki i plany
Sport, relaks, turystyka >> Biura podróży, agencje
data wpisu 2015-11-13
url http://www.kierunekchorwacja.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X