Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

uŚnieżków - wesela i noclegi Szczecin Kołbaskowo

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Obiekt wypoczynkowo-gastronomiczny uŚnieżków znajduje się niedaleko Szczecina. uŚnieżków organizowane są przede wszystkim wesela, komunie oraz chrzciny. Zapraszamy również na in. imprezy i przyjęcia, tj: bankiety, konferencje, studniówki, stypy. uŚnieżków to także komfortowy hotel. Mamy doskonałą bazę noclegową. W naszej ofercie są pokoje standardowe i ekonomiczne w przystępnych cenach. Nasze pokoje to gwarancja doskonałego wypoczynku i relaksu. Spokojna lokalizacja w miejscowości Smolęcin i bliskość Szczecina to niewątpliwe atuty naszego obiektu. Restauracja i pokoje w naszym hotelu są do Państwa dyspozycji.
słowa kluczowe hotel, hotel szczecin, noclegi, noclegi szczecin, wesele, szkolenia, bankiety, pokoje, catering
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Hotele, pensjonaty, schroniska
Gastronomia >> Restauracje
data wpisu 2015-10-21
url http://usniezkow.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X