terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pierwsza pożyczka za darmo - ranking ofert
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
łazienki Radom
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Stacja kontroli pojazdów Brus

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Stacja diagnostyczna Brusy - Oferujemy przeglądy pojazdów sprowadzonych z zagranicy, samochodów ciężarowych do 3,5t, motorowerów oraz przeglądy pokolizyjne, przeglądy TAXI i pojazdów nauki jazdy. W naszej ofercie znajduje się również możliwość parkowania samochodu 24 godziny na dobę. Posiadamy miejsca parkingowe dla: autobusów, maszyn budowlanych. Nasz parking jest ogrodzony i monitorowany. Oferujemy też możliwość sezonowego przechowywania sprzętu wodnego oraz magazynowania innych, nietypowych rzeczy. Stacja kontroli pojazdów w Brusach jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 19.00 w soboty od 8.00 do 14.00.
słowa kluczowe stacja kontroli pojazdów brusy, badania techniczne, wulkanizacja brusy
kategorie Motoryzacja >> Usługi motoryzacyjne
Motoryzacja >> Serwisy, naprawa samochodów
Województwa >> pomorskie
data wpisu 2015-09-28
url http://przeglad-samochodu-brusy.eu
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X