Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

Meble kasowe do banków : ck-meble.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Mimo rozwoju bankowości internetowej w Polsce, zauważalny jest rozwój sieci tradycyjnych placówek bankowych. W każdym powiecie większość działających banków w Polsce chce mieć swoje przedstawicielstwo. Przy urządzaniu i uruchamianiu nowej placówki konieczny jest nowy wystrój wraz z odpowiednio dobranymi meblami. Meble do banku muszą spełniać rygorystyczne przepisy. Dotyczy to zwykłych biurek jak i mebli kasowych, które muszą być zgodne z określonymi założeniami wyglądu placówki. Takie meble kasowe wykonuje zakład stolarski CK-Meble. Dostarczał on m.in. meble kasowe do placówek bankowych na terenie Małopolski, Podkarpacia i Śląska. Zakład oferuje także inne meble na wymiar do biur i mieszkań. Pełną ofertę można zobaczyć na firmowej stronie internetowej zakładu.
słowa kluczowe meble kasowe, meble na wymiar, meble do banku
kategorie Dom i ogród >> Meble i akcesoria
Biznes >> Wyposażenie biura
data wpisu 2015-09-14
url http://www.ck-meble.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X