Smieszne Obrazki na FB
terapia alkoholowa poznań
Elewacje kamień budowlany elewacyjny piaskowiec ogrodowy
Pożyczki bez opłat do 60 dni
Korepetycje z matematyki
Czyszczenie kanap
Naprawy powypadkowe auto zastępcze
biznesopedia.pl
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Statystyki
Kategorie
Regulamin
Kontakt

JJ - Front End Developer / Wordpress Developer

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Jestem pasjonatem technologi front-endowych HTML / CSS / Javascript z którymi pracuje od 7 lat . Połowa mojego doświadczenia to praca na stanowisku Web Developera Front End Developera w agencjach interaktywnych. Pozostała część to praca na własny rachunek, współpraca ze środowiskami IT oraz budowa aplikacji dla zleceniodawców krajowych jak i zagranicznych. Zakres prac web developerskich które wykonuje to w znacznej części front end development: RWD , paralax scrolling, mobile, single page apps (MVC), animacje CSS/JS oraz inne prace front end w oparciu o HTML/CSS/JS. Buduję również aplikacje PHP/MySQL głównie w oparciu o systemy open source typu WordPress, Joomla, Drupal .
słowa kluczowe front end developer, wordpress developer
kategorie Komputery i internet >> Oprogramowanie
Komputery i internet >> Pozycjonowanie stron WWW
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2015-09-10
url http://jacekjeznach.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Dodaj wpis do naszych 10 katalogów "PR 8,7,6,5" skorzystaj z opcji MULTIKODY!!! X